Porcelán Tételek száma: 422
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2755447
11508
431
3800
Zsolnay búgócsigás lány Terv: Sinkó., Kézzel festett, jelzett, hibátlan 15x12 cm 2661750
11509
431
3200
Zsolnay porcelán fát szedő kisfiú, kézzel festett, jelzett, kis mázhibával, nyakánál minimális tűzrepedés, az alján elhalványult jelzéssel, 15×13,5 cm 2767366
11510
431
Zsolnay porcelán bögre. Matricás, jelzett, kopással d: 12 cm 2771310
11511
431
Zsolnay porcelán virág mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 12,5 cm 2768960
11512
431
Nagyméretű Zsolnay szíves bögre, matricás porcelán, jelzett, kis kopással. 2768961
11513
431
Nagyméretű Zsolnay szíves bögre, matricás porcelán, jelzett, kis kopással. 2765723
11514
431
Zsolnay virágmintás váza, jelzett, kis kopásokkal, m: 13,5cm 2755445
11515
431
Zsolnay butykos, kopott, jelzett, m: 16 cm 2741818
11516
431
Zsolnay búgócsigás lány. Fehér mázas, jelzett, hibátlan. 14 cm 2741819
11517
431
Zsolnay rőzsehordó. Fehér mázas, jelzett, hibátlan. 15 cm 2772398
11518
431
Zsolnay virágmintás porcelán tálka, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 9 cm 2771759
11519
431
Zsolnay virágmintás tálka, kézzel festett, jelzett, mázhajszálrepedésekkel, 12×8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft