Porcelán Tételek száma: 422
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2570641
11580
431
Aquincumi porcelán akt, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 16 cm 2637579
11581
431
Aquincumi térdelő akt, kézzel festett, jelzett, apró kopás. m: 22 cm 2768959
11582
431
Kőbányai (Drasche) porcelán hal, irizáló réteggel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm 2754692
11583
431
Tomor Maestrich made in Holland teáscsésze aljjal. Kézzel festett kínaizáló porcelán, jelzett, hibátlan, 1900-20 körül. 2754680
11584
431
26000
Tomor Maestrich made in Holland teáskanna. Kézzel festett kínaizáló porcelán, jelzett, hibátlan, 1900-20 körül, m: 26 cm 2731433
11585
431
15000
12 személyes süteményes készlet, matricás porcelán, kopott, jelzés nélkül. 2731429
11586
431
Belga fajansz váza, rokokó jelenetes, kopásnyomokkal, jelzés nélkül, m: 25 cm 2731427
11587
431
Német halas porcelán készlet, jelzett, hibátlan, d: 19-37 cm 2569052
11588
431
Longwy francia jelzett, hal formájú osztrigatál, 5db, fajansz, mázrepedésekkel, 31x27cm 2747406
11589
431
7 db Limoges tányér, jelzett, kopásnyomokkal, d: 19,5cm, 22,5x13,5cm 2747409
11590
431
14000
Limoges szósz tartó, 6 db, porcelán, jelzett, kopásokkal, m: 9 cm 2747423
11591
431
Belga mosdó kancsó, kopásokkal, jelzett, m: 29 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft