Porcelán Tételek száma: 422
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2768715
11556
431
Hollóházi Honvéd kávés kanna, jelzett, kis kopásokkal, m: 18 cm 2768713
11557
431
Hollóházi Honvéd korsó, jelzett, kis kopásokkal, m: 14 cm 2767283
11558
431
4 darabos Hollóházi dohányzó szett, jelzett, kopásnyomokkal. 2773351
11559
431
Hollóházi bohócok, porcelán, jelzett, kopásokkal, m: 21,5 cm 2767371
11560
431
Hollóházi porcelán váza. Budapestért díj 1980. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 26 cm 2766964
11561
431
Hollóházi porcelán bonbonniere. Márványos mázzal. Jelzett, hibátlan. 15x8,5 cm 2771312
11562
431
Hollóházi retro porcelán mokkás csészék aljjal 6+6 db. Matricás, jelzett, minimális kopással 2769492
11563
431
Hollóházi porcelán mokkás készlet. Hat személyes Kézzel festett, jelzett, kis kopással. 2770209
11564
431
Hollóházi szeder mintás tortatál, matricás, jelzett, hibátlan, m:14 cm, d:26 cm 2590715
11565
431
3800
Hollóházi matyó menyecske. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, alján gyártás technológiai alátámasztás nyomok, ezért bizonyos helyeken mázhiány. m: 29 cm 2773322
11566
431
Hollóházi Bükkvidéki Vendéglátóipari Vállalat magyaros mintás pálinkás készlet. 6 kupica + tálca 20x20 cm Matricás, jelzett, hibátlan 2773189
11567
431
2 db régi Hollóházi fajansz tányér. Jelzett, egyik hátul erősen sérült d: 24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft