Porcelán Tételek száma: 422
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2765754
11412
431
Hollóházi Magyar szürke szarvasmarha. Tervező: Veress Miklós. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7 cm 2765807
11413
431
Herendi angyalka, kézzel festett, hibátlan, m: 8 cm 2765940
11414
431
Simó József: Állat és virág 1978. Avantgard porcelán tányér. egyedi, kézzel festett, jelzett, hibátlan. 24 cm 2755687
11415
431
38000
Imari váza porcelán, palástján máz alatti kékkel, máz felett vörössel és arannyal festett akác ábrázolással. Korának megfelelő kopásokkal. Japán, Arita, 1910-20 körül, m: 53 cm 2749030
11416
431
19000
Halmos Ferenc (1931-): Kék kristály mázas váza, jelzett, hibátlan, m: 24,5cm 2754690
11417
431
Tomor Maestrich made in Holland teáscsésze aljjal. Kézzel festett kínaizáló porcelán, jelzett, hibátlan, 1900-20 körül. 2703129
11418
431
150000
Herend arany jelzéssel Cubas (CU) mintás dísz váza, kopott, m: 25 cm
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
2774276
11419
431
48000
Herendi porcelán borívó, "Tokaj" felirattal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18,5 cm 2753475
11420
431
Antik Óherendi virágmintás tányér, jelzett, 1908, kopásokkal, d: 25,5 cm 2762089
11421
431
22000
Herendi Viktória mintás porcelán gyertyatartó / lámpatest, kézzel festett, kis kopásokkal. Jelzett. m: 15,5 cm 2764174
11422
431
28000
Herendi Zöld Küllő, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m: 15 cm 2764227
11423
431
30000
Herendi táncoló juhász, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 29,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft