Porcelán Tételek száma: 422
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2717467
11484
431
50000
cca 1920 Zsolnay kaspó. Eozin mázas, jelzett, kisebb mázhibákkal. d: 16 cm, m:11 cm 2773628
11485
431
28000
Zsolnay rózsaszín nagy méretű edény. Jelzett, mázrepedésekkel. m: 32 cm 2769436
11486
431
Zsolnay pillangómintás porcelán készlet (3 db): szív alakú bonbonier, kis váza, nagy bonbonier. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 6,5 - 12 cm 2590141
11487
431
Zsolnay porcelán térdelő női akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23 cm 2771380
11488
431
14000
Zsolnay eozin mázas akt szobor, jelzett, kis lepattanással, m: 25cm 2746483
11489
431
Zsolnay eozin mázas váza, lepattanásokkal, jelzett, m: 16 cm 2746500
11490
431
3 db Zsolnay teás kínáló, matricás porcelán, jelzett, kopott, m: 13-17 cm 2772421
11491
431
Zsolnay porcelán eozin mázas dugó és szalvétagyűrű készlet, díszdobozban. Jelzett, hibátlan 2762756
11492
431
Zsolnay furulyázó juhász, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 19 cm, h:21 cm 2738879
11493
431
6500
Nádor Judit Zsolnay madaras tál, jelzés nélkül, hibátlan, d: 24,5 cm 2746494
11494
431
3 db Zsolnay tálaló, matricás porcelán, jelzett, kopott, d: 30-38cm 2746496
11495
431
3 db Zsolnay tálaló, matricás porcelán, jelzett, kopott, d: 24-33cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft