Porcelán Tételek száma: 422
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2764164
11460
431
Herendi Vieux mintás csikóhal, tollrajzos pikkelyezéssel festett porcelán, jelzett, fejénél az egyik tüske letört, kis kopásokkal, m: 10 cm 2740808
11461
431
Herendi rózsamintás tejkiöntő, kézzel festett porcelán, jelzett, minimális kopásokkal, kis mázrepedéssel, m: 4,5 cm 2705158
11462
431
Herendi II. o. csipkebogyómintás tálka, kopott, virágokon csorbák d: 15 cm 2753495
11463
431
Herendi "Emlék a herendi porcelángyárból, mely 1839-ben alapíttatott" mázas porcelán plakett d: 8 cm 2546007
11464
431
Herendi Viktória mintás porcelán gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 4,5 cm 2775176
11465
431
Herendi Apponyi narancs mintás kávés kanna fedél nélkül. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 2773529
11466
431
3 db kis méretű Herendi porcelán vázácska. Kézzel festett, jelzett, kisebb hibákkal. 4-8 cm 2768721
11467
431
Herendi Viktória mintás, szív alakú tálka, jelzett, kopásokkal, d: 10 cm 2655132
11468
431
Herendi virág, kézzel festett porcelán, jelzett, ragasztott, d: 11 cm 2768821
11469
431
80000
Zsolnay Pompadour mintás, 24 részes étkészlet, teljes, kézzel festett, kopásnyomokkal, jelzett. Hiány: Szószos. 2750541
11470
431
28000
18 darabos Zsolnay Pompadour mintás tányérszett, előételes, lapos, leveses, jelzett, kopott. 2750551
11471
431
50000
12 személyes 14 darabos Zsolnay Pompadour vacsorázó készlet, jelzett, kopott, Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft