Porcelán Tételek száma: 422
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2772745
11532
431
Hollóházi porcelán angyalka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm 2772743
11533
431
Hollóházi porcelán angyalka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm 2772740
11534
431
2 db különböző Hollóházi porcelán angyalka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 9 cm 2772737
11535
431
2 db különböző Hollóházi porcelán angyalka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 8,5 cm 2771308
11536
431
Hollóházi angyalka figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 9 cm 2741822
11537
431
Hollóházi térdelő akt. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 31 cm 2738376
11538
431
Hollóházi porcelán bonbonier, jelzett, kopásnyomokkal, 4,5x8cm 2647641
11539
431
Hollóházi virágmintás, matricás porcelán gyertyatartó, jelzett, hibátlan, m: 10,5cm 2753269
11540
431
Aquincum cipőfűző fiú. Kézzel festett porcelán. Kopott. Jelzett. m: 11 cm 2753275
11541
431
Hollóházi porcelán könyvet olvasó fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 9x10 cm 2753337
11542
431
Hollóházi leveles tálka, jelzett, kopott, d: 14 cm 2753346
11543
431
Hollóházi virág mintás váza, kopásokkal, jelzett, m: 30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft