Porcelán Tételek száma: 422
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2753377
11808
431
Régi kínai teáskanna, jelzés nélkül, sérült, m: 15 cm 2753353
11809
431
Német só- és borstartó, matricás porcelán, jelzett, kopott, d: 12 cm 2753335
11810
431
Elefánt figura, porcelán, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 6 cm 2753328
11811
431
Rózsás kacsa figura, porcelán, jelzés nélkül, kopásokkal m: 6 cm 2753320
11812
431
PM jelzett német bonbonier, matricás porcelán, kopásokkal, d: 7 cm 2768733
11813
431
Virágmintás retró vizes kancsó, porcelán, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 22 cm 2768730
11814
431
Francia Napóleon leveses tálka, jelzett, kopott, d: 13,5 cm 2768726
11815
431
Wittelsbach Erzsébet (Sisi) császárné képével díszített porcelán bögre. Matricás, jelzés nélkül, hibátlan. 9 cm 2768722
11816
431
Maria Zell emlék bögre, jelzett, kopásokkal, m: 8 cm 2768718
11817
431
Elisabeth feliratú bögre, jelzett, kopásokkal, m: 8,5 cm 2615252
11818
431
Dorohoi galamb pár, kézzel festett, jelzett, kopott, m: 12 cm 2773024
11819
431
Román porcelán ló, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 14×14,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft