Porcelán Tételek száma: 349
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2757974
11282
429
4400
Herendi Indiai kosár mintás fonott porcelán kosárka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 9,5 cm 2748788
11283
429
3 db Herendi porcelán: petrezselyemmintás lábas bonbonier (1943) + kis váza + zöld Apponyi mintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan / minimális kopással. d: 6 - 11,5 cm, m: 6 - 10,5 cm 2747576
11284
429
4800
Herendi levél formájú, virágmintás porcelán tálka (alján is festett, domború virágmintával). Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 10,5x8x4 cm 2747473
11285
429
Herendi Viktória mintás bonbonier rózsás fedéllel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 7,5 cm, m: 7,5 cm 2747453
11287
429
Herendi porcelán béka levélen, 1939. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 7,5x6,5x4 cm 2708456
11288
429
Hollóházi Jurcsák László által tervezett váza: Négy évszak. Matricás, jelzett, hibátlan, m:37 cm 2708458
11289
429
Hollóházi Jurcsák László által tervezett váza: Női fejek. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 24 cm, d: 23 cm 2567449
11290
429
11291
429
Hollóházi porcelán Szász Endre által tervezett bonbonniere. Matricás, jelzett, kopásnyomokkal, díszdobozban. m: 13 cm 2722493
11292
429
Hollóházi porcelán Csárdáskirálynő, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 31 cm 2753871
11293
429
Hollóházi kanalasgém pár, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 22 cm 2753346
11294
429
Hollóházi virág mintás váza, kopásokkal, jelzett, m: 30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft