Porcelán Tételek száma: 349
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2642793
11344
429
Csavargó, román biszkvit porcelán figura. Kézzel festett, jelzett (Cluj Napoca - Kolozsvár), a bőrönd ragasztása elengedett, lejár a talapzatról, m: 24 cm 2642822
11345
429
Poema Artistic Cluj Napoca (Kolozsvár), Cipész, festett, román biszkvit porcelán, jelzett, hibátlan, m: 19 cm 2597994
11346
429
Kronester Bavaria emlék tál, 2000 éves Augsburg, jelzett, hibátlan, d:24cm 2597992
11347
429
Balexed emlék tányér, a Sidney opera képével díszítve, jelzett, hibátlan, d:20cm 2677182
11348
429
2 db bodrogkeresztúri fonott tálka, jelzett, kopott. d: 13 és 22 cm 2642817
11349
429
Cluj Napoca - Kolozsvár: Horgász. Kézzel festett, jelzett, román biszkvit porcelán figura. Hibátlan, m: 22 cm 2642818
11350
429
Cluj Napoca - Kolozsvár: Virágáruslány. Kézzel festett, jelzett, román biszkvit porcelán figura. Hibátlan, m: 21 cm 2747461
11351
429
Áttört porcelán dísztálka, historizáló jelenettel. Matricás, jelzés nélkül, kopott, d: 12,5 cm 2747456
11352
429
Volkstedt porcelán pillangó. Kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 7 cm 2747465
11353
429
Schlaggenwald porcelán mokkás csésze és alj. Matricás, jelzett, kis kopással, d: 7,5 cm és 11 cm 2747491
11354
429
MZ Altrohlau virágmintás porcelán leveses edény. Matricás, jelzett, kopásokkal, 23x18,5x19 cm 2747495
11355
429
Cseh porcelán levél formájú, virágmintás kínálótál. Matricás, jelzés nélkül, kopásokkal, 30x26,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft