Porcelán Tételek száma: 349
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2449764
11404
429
Keleti jellegű porcelán bonbonierre, matricás, kopott. d: 11cm 2684182
11405
429
C. Tielsch & Co. német porcelán levesestál, kézzel festett, jelzett, kopott, 31x21 cm 2719657
11406
429
4800
2 db Wedgwood dísztálka plasztikus figurákkal, jelzett, hibátlan, d:11 cm 2719692
11407
429
Grulich; Muttergottesberg emlék bögre, kopott, jelzés nélkül, m: 9 cm 2733877
11408
429
Edelstein Bavaria art deco hiányos teás készlet: cukortartó, csésze, tálka 2603023
11409
429
3 db retro lengyel teáscsésze, jelzett, kopásnyomokkal. 2686624
11410
429
3 darabos porcelán tétel, részben jelzett, kopásnyomokkal, m: 4-9cm 2603021
11411
429
Bareuther bavaria német retró teáscsésze, matricás jelzett, 1970 körül. 2616399
11412
429
4db Lin Yutai sárkányos kínai porcelán poharak kézzel festett jelzett kis kopással 6 cm 2686625
11413
429
Szecessziós teáscsésze, mázrepedéssel, kopásnyomokkal, jelzés nélkül. 2686622
11414
429
4 darabos retro porcelán tétel, részben jelzett, váza, csésze, kopásnyomokkal, m: 6-20 cm 2603027
11415
429
Delft holland fali dísztányér, jelzett, kopásnyomokkal, d:26cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft