Porcelán Tételek száma: 349
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2753436
11524
429
4 db japán teáscsésze, matricás porcelán, jelzett, kopott. 2753445
11525
429
5 db német matricás süteményes tányér, jelzett, kopott, d: 15,5 cm 2753456
11526
429
Kanadai emlék tányér, jelzett, kopásokkal, d: 15 cm 2753458
11527
429
Meissen hagyma mintás lapos tányér, jelzett, kopott, d: 25,5 cm 2753466
11528
429
Augarten virágos hamutál, jelzett, hibátlan, d: 14 cm 2753480
11529
429
ENS porcelán bonbonier, figurális rózsákkal, kis lepattanások, jelzett, 25x16 cm 2753483
11530
429
48000
Nagyméretű Capodimonte fedeles váza, jelzett, kopásokkal, m: 47 cm 2753489
11531
429
40000
Royal Manifattura Porcelanne, kínaizáló fedeles dísz váza, jelzett, hibátlan, m: 39 cm 2753519
11532
429
Meissen virágmintás tálka, jelzett, hibátlan, 10x14 cm 2753534
11533
429
ENS kínáló, porcelán, rózsákon kis lepattanás, 16x23 cm 2726457
11534
429
Victoria Austria (Karlsbad) porcelán kiöntő, 2 db, a Fehér Ház és Capitolium képmásával díszítve, XX. sz. eleje. Jelzett, enyhe kopásokkal, m: 10 cm 2725373
11535
429
Antik fajansz kancsó görög jelenetekkel, jelzés nélkül, mázrepedésekkel, kis kopásokkal, m: 19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft