Porcelán Tételek száma: 349
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2753340
11512
429
4800
Cseh mitológiai jelenetes fajansz váza, kopott, jelzés nélkül, m: 19 cm 2753353
11513
429
Német só- és borstartó, matricás porcelán, jelzett, kopott, d: 12 cm 2753370
11514
429
4db Davenport angol süteményes tányér, jelzett, kopásokkal, d: 16 cm 2753377
11515
429
Régi kínai teáskanna, jelzés nélkül, sérült, m: 15 cm 2753384
11516
429
Antik teáskanna, jelzés nélkül, mázrepedt, kopott, m: 21 cm 2753389
11517
429
Kalocsai váza, porcelán, jelzett, kopott, m: 14 cm 2753395
11518
429
Rosenthal német rózsás váza, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm 2753401
11519
429
Rosenthal német madaras váza, jelzett, hibátlan, m: 16 cm 2753407
11520
429
Antik puttós gyertyatartó, sérülésekkel, jelzett, m: 16,5 cm 2753416
11521
429
Bonbonier, matricás porcelán, jelzett, kopott, d: 11 cm 2753422
11522
429
Rosenthal virágos bonbonier, jelzett, kopásokkal, 13x10 cm 2753430
11523
429
Német reklámos hamutál, porcelán, jelzett, kopásokkal, 14x14cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft