Porcelán Tételek száma: 349
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2750664
11488
429
Kínai kobaltkék aranyozott dísztányér, rokokó jelenettel, jelzett, hibátlan, d: 20 cm 2750571
11489
429
4800
Jelzés nélkül: Artemis. Bisciut porcelán, kopott, m: 15 cm 2750562
11490
429
3800
Kutani váza, Japán, 1930 körül. Porcelán, jelzett, kopott, fedele hiányzik, m: 10 cm 2750132
11491
429
Kínai pávás porcelán váza, jelzett, kopásnyomokkal, m: 30 cm 2749025
11492
429
Olvashatatlan jelzéssel: Párizs városképes retró váza, porcelán, hibátlan, 16 cm 2749040
11493
429
Kínai porcelán tányér, jelzett, kopásokkal, d: 26,5 cm 2749149
11494
429
Porcelán, gyümölcsös tál, jelzett, d: 27 cm, hibátlan. 2755687
11495
429
60000
Imari váza porcelán, palástján máz alatti kékkel, máz felett vörössel és arannyal festett akác ábrázolással. Korának megfelelő kopásokkal. Japán, Arita, 1910-20 körül, m: 53 cm 2753075
11496
429
Royal Albert Bone China England, Cottage Garden jelzett, teáscsésze, hibátlan. 2753077
11497
429
Royal Albert Bone China England, Cottage Garden jelzett, teáscsésze, hibátlan. 2753267
11498
429
Mókus figura, porcelán, kopott, jelzett, m: 9 cm 2753271
11499
429
Elefánt figura, porcelán, jelzés nélkül, kopott, m: 9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft