Porcelán Tételek száma: 349
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2756672
11368
429
Cseh Alt Wien porcelán bonbonier, magyar trikolór színekben, tetején antik jelenettel díszített. Matricás, jelzett, kis kopással, d: 11 cm 2757034
11369
429
Japán ovális alakú, díszes dobozka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 16,5x10,5 cm 2757037
11370
429
Japán gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m: 13 cm 2755100
11371
429
3800
Régi cseh tortatál, matricás porcelán, jelzés nélkül, kopásokkal, d: 38,5cm 2754680
11372
429
26000
Tomor Maestrich made in Holland teáskanna. Kézzel festett kínaizáló porcelán, jelzett, hibátlan, 1900-20 körül, m: 26 cm 2754684
11373
429
Tomor Maestrich made in Holland teáscsésze aljjal. Kézzel festett kínaizáló porcelán, jelzett, hibátlan, 1900-20 körül. 2754685
11374
429
Tomor Maestrich made in Holland teáscsésze aljjal. Kézzel festett kínaizáló porcelán, jelzett, hibátlan, 1900-20 körül. 2754686
11375
429
Tomor Maestrich made in Holland teáscsésze aljjal. Kézzel festett kínaizáló porcelán, jelzett, hibátlan, 1900-20 körül. 2754688
11376
429
Tomor Maestrich made in Holland teáscsésze aljjal. Kézzel festett kínaizáló porcelán, jelzett, hibátlan, 1900-20 körül. 2754690
11377
429
Tomor Maestrich made in Holland teáscsésze aljjal. Kézzel festett kínaizáló porcelán, jelzett, hibátlan, 1900-20 körül. 2754692
11378
429
Tomor Maestrich made in Holland teáscsésze aljjal. Kézzel festett kínaizáló porcelán, jelzett, hibátlan, 1900-20 körül. 2754694
11379
429
Tomor Maestrich made in Holland teáscsésze aljjal. Kézzel festett kínaizáló porcelán, jelzett, hibátlan, 1900-20 körül. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft