Porcelán Tételek száma: 349
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2754695
11380
429
Tomor Maestrich made in Holland teáscsésze aljjal. Kézzel festett kínaizáló porcelán, jelzett, hibátlan, 1900-20 körül. 2754697
11381
429
Tomor Maestrich made in Holland teáscsésze aljjal. Kézzel festett kínaizáló porcelán, jelzett, hibátlan, 1900-20 körül. 2754698
11382
429
Tomor Maestrich made in Holland teáscsésze aljjal. Kézzel festett kínaizáló porcelán, jelzett, hibátlan, 1900-20 körül. 2754699
11383
429
Tomor Maestrich made in Holland teáscsésze aljjal. Kézzel festett kínaizáló porcelán, jelzett, hibátlan, 1900-20 körül. 2754700
11384
429
Tomor Maestrich made in Holland teáscsésze aljjal. Kézzel festett kínaizáló porcelán, jelzett, hibátlan, 1900-20 körül. 2755624
11385
429
PM német patkó alakú bonbonier, jelzett, kopásnyomokkal, d: 8 cm 2755610
11386
429
Nakasima japán füstölő, porcelán, jelzett, hibátlan, m: 10 cm 2755618
11387
429
Seltmann Bavaria teáscsésze, jelzett, hibátlan. 2755581
11388
429
Prágai mokkás csésze, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 2753546
11389
429
1982 Auerbach 700 éves biszkvit meisseni porcelán emlékérem (80mm) jelzett, hibátlan 2751643
11390
429
Éjjeli edény. Porcelán, jelzés nélkül, kézzel festett, kopott. d: 21 cm 2716908
11391
429
Kék-fehér mintás kínai váza. Kézzel festett, pávás mintával. Alján máz feletti cinóber színű hat karakteres Quianlong jelzéssel: d: 13 cm, m: 13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft