Porcelán Tételek száma: 349
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2753568
11392
429
"Karl Friedrich Schinkel" meisseni biszkvit porcelán emlékérem (56mm) hibátlan 2595775
11393
429
2 db Jelzett cseh porcelán sültes tál. Matricás, jelzett, kopottak 2595773
11394
429
Jelzett cseh porcelán leveses tál. Matricás, jelzett, sérült. d: 28 cm 2699538
11395
429
Gyermek tányérmelegítő, porcelán, réz. Tányéron kis hajszálrepedésekkel, kopásokkal, jelzés nélkül. d: 22 cm 2723910
11396
429
Victoria japonizáló süteményes készlet, 5 személyes, hibátlan, jelzett, d: 15,5-26cm 2723912
11397
429
Japán süteményes készlet, 5 személyes, hibátlan, jelzett, d: 15 cm, 43x16cm 2708382
11398
429
W&R Carlton porcelán kínáló tál jelzett ezüstözött alpakka peremmel. Kézzel festett, hajszálrepedéssel. d: 23 cm 2542652
11399
429
2 db gyermek reggelizőkészlet, karácsonyi mintával, kopott, jelzett 2552535
11400
429
Oscar Schlegelmilch dísztálka, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, d:16cm 2552536
11401
429
Wallendorf gyertyatartó, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, m:12cm 2555340
11402
429
Virágmintás porcelán mustártartó kanállal, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, kanál ragasztott, m: 13 cm 2545241
11403
429
Pfeiffer & Lowenstein (P&L) Imperial Austria sültestál és tányér, kézzel festett porcelán, kopott, jelzett, d:24 és 38cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft