Porcelán Tételek száma: 349
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2747211
11270
429
Herendi Viktória mintás leveles tál, kézzel festett, jelzett, fülénél kis repedés, 20×17,5 cm 2757434
11271
429
24000
Zsolnay rózsaszín nagy méretű edény. Jelzett, mázrepedésekkel. m: 35 cm 2462052
11272
429
Herendi porcelán tavirózsa. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással. 14 cm 2668663
11273
429
Herendi nagyméretű tortatál. Fehér mázas, alján a jelzés részben lereszelve, felül néhány karcolással, d: 37 cm 2735257
11274
429
Herendi harkály, kézzel festett, jelzett, ragasztott, sérült, m:22 cm 2735280
11275
429
Herendi virágmintás tálka, kopott, II. osztály jelzéssel, d: 21 cm 2655132
11276
429
Herendi virág, kézzel festett porcelán, jelzett, ragasztott, d: 11 cm 2719983
11277
429
Herendi pipázó kacsa. Kézzel festett. Jelzett, hibátlan. m: 10 cm 2578621
11278
429
Herendi zöld virágmintás, 5 személyes süteményes készlet, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal. d:17-26cm 2688693
11279
429
2 db Herendi leveses tányér, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, d: 24,5cm 2755208
11280
429
Herendi Viktória (egyszínű, piros) mintás, karmos mini kaspó. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 7,5 cm 2750584
11281
429
Herendi tulipán mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft