Porcelán Tételek száma: 349
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2735277
11210
429
Zsolnay matricás bonbonier, kopott, jelzett, d: 8 cm 2699513
11211
429
Zsolnay búzavirág mintás tányér. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, d: 24,5 cm 2553916
11212
429
Zsolnay búzavirágmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, kopott, 7,5x7,5 cm 2522589
11213
429
Zsolnay 6 db mokkás csésze aljjal, 1 db mokkás kiöntő. Mázalatti kobaltkékkel festett virágok, máz feletti aranyozással, jelzett, kopásnyomokkal, pár csorbával. 2755451
11214
429
Zsolnay eozin mázas porcelán, bordás váza. Jelzett, kis kopással, m: 12 cm 2755447
11215
429
Zsolnay búgócsigás lány Terv: Sinkó., Kézzel festett, jelzett, hibátlan 15x12 cm 2755445
11216
429
Zsolnay butykos, kopott, jelzett, m: 16 cm 2757288
11217
429
Zsolnay Stafír mokkás, kávés készlet, 9 részes (kanna, kiöntő, cukortartó, csészék és aljak), 24K aranykontúrral futtatva. Kézzel festett, jelzett (első osztályú), hibátlan. m: 4,5 - 16,5 cm. Szép vitrinkészlet, ideális ajándék esküvőre, évfordulóra, születésnapra. 2757239
11218
429
Zsolnay népi motívumos, nagyméretű retró váza. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 30 cm 2757235
11219
429
Zsolnay búzavirág mintás porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, 11x7 cm 2757227
11220
429
Zsolnay porcelán madárpár. Kézzel festett, jelzett (terv.: Sinkó András), hibátlan, 14,5x7 cm 2757215
11221
429
15000
Zsolnay virágmintás porcelán fali dísztál. Kézzel festett, jelzett, sorszámozott, minimális kopással, d: 30,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft