Porcelán Tételek száma: 349
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2753530
11234
429
Óherendi virágmintás váza, jelzett, kis kopásokkal, m: 11,5 cm, hajszálrepedéssel. 2725552
11235
429
40000
Herendi porcelán turul, kézzel festett, jelzett, hibátlanl, m: 33 cm 2710861
11236
429
Herendi virágmintás, barokkos kínáló, jelzett, hibátlan, d: 30 cm 2755365
11237
429
24000
Herendi virág mintás, barokkos váza, jelzett, hibátlan, belül vízköves m:16cm, d: 18 cm 2755362
11238
429
24000
Herendi virág mintás váza, jelzett, hibátlan, m:24cm, d: 20 cm 2753521
11239
429
14000
Herendi zöld Apponyi mintás gyertyatartó / lámpatest. Kézzel festett, jelzett, m:15,5 cm 2753523
11240
429
Herendi Apponyi mintás váza, jelzett, kis kopással, m: 20 cm 2753526
11241
429
3400
Herendi csipkebogyó mintás váza, jelzett, kopásokkal, m: 8 cm 2753515
11242
429
3800
Herendi Viktória mintás bonbonier, kopott, részben aranyozott, részben arany nélkül, jelzett, 9x11 cm 2753510
11243
429
Herendi Tertia virágmintás tálka, jelzett, kopásokkal, d: 8 cm 2753506
11244
429
Herendi 1943 virágmintás tálka, jelzett, kopásokkal, d: 7 cm 2753504
11245
429
Herendi Viktória mintás tálka, kopásokkal, jelzett, d: 8cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft