Porcelán Tételek száma: 349
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2753337
11295
429
Hollóházi leveles tálka, jelzett, kopott, d: 14 cm 2753275
11296
429
Hollóházi porcelán könyvet olvasó fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 9x10 cm 2751589
11297
429
Hollóházi, Bükki Béla terv, 5db süteményes tányér, jelzett, hibátlan, d: 17,3 cm 2752982
11298
429
4400
Antik Hollóházi korsó. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal. m: 28 cm 2747721
11299
429
Hollóházi Szász Endre (1926-2003) által tervezett mintával díszített váza. Matricás, jelzett, kopásokkal, m: 20 cm 2747718
11300
429
Hollóházi mintás váza, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 21,5 cm 2747716
11301
429
Hollóháza nagy bonbonier, matricás, jelzett, kopásokkal, 15x17cm 2710913
11302
429
500
Hollóházi virágmintás retró váza. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm 2735259
11303
429
11000
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza. Matricás, jelzett, kopott, m: 26 cm 2722508
11304
429
Hollóházi porcelán virágmintás karmos váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 9 cm 2695947
11305
429
Hollóházi Szász Endre által tevezett porcelán dobozka. Matricás, jelzett, mázhibával 9x6 cm 2655134
11306
429
Hollóházi porcelán váza florális dekorral, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 31 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft