Porcelán Tételek száma: 349
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2712238
11307
429
Hollóházi MMSZ Sport I. osztály díj váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 26 cm 2748914
11308
429
Hollóházi porcelán 3 db BM Határőrség plakett . Kézzel festett, jelzett, kis kopással. d: 15 cm 2754902
11309
429
Hollóházi matyó menyecske. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 11 cm 2754903
11310
429
Hollóházi esernyős lány. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 14 cm 2754900
11311
429
Hollóházi kottás lány. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 17 cm 2754899
11312
429
Hollóházi vezényelő lány. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 18 cn 2754901
11313
429
Hollóházi fuvolás fiú. Kézzel festett, jelzett, restaurált. 14 cm 2754904
11314
429
Hollóházi kacsa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12 cm 2754905
11315
429
Hollóházi nyuszik. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 8 cm 2757233
11316
429
Hollóházi paradicsommadár mintás porcelán váza. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 24 cm 2757225
11317
429
Hollóházi retró virágmintás kis tálka. Matricás, jelzett, minimális kopással, 8x8 cm 2757141
11318
429
Hollóházi kanalasgém pár, fehér mázas porcelán, jelzett, hibátlan, m: 22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft