Porcelán Tételek száma: 349
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2722476
11428
429
Német porcelán hölgy figura, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 17,5 cm 2722480
11429
429
Virágmintás lengyel porcelán gyertyatartó, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 18,5 cm 2722484
11430
429
Német porcelán fiú figura, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 17,5 cm 2722541
11431
429
Porcelán kakadu, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 12 cm 2712165
11432
429
MMI / GOEBEL- Artis Orbis: Claude Monet festménye nyomán díszített porcelán váza, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm 2712156
11433
429
Bjorn Wiinblad: Aladdin és a csodalámpa, Rosenthal studio-linie kézzel festett porcelán. Németország, 1970 körül. d: 16 cm. Hibátlan. ("Aladin und die Wunderlampe II. Der Tunichtgut Aladin spielt mit den Gasenjungen" / Aladin és a csodalámpaII. Aladin játszik az utcagyerekekkel.). 2710768
11434
429
Román kínálótál matricás jelzett hibátlan 25,5 cm 2710770
11435
429
Csíkos porcelán kiöntő, jelzés nélkül, m: 22,5 cm 2604336
11436
429
2200
Kutya figura, kézzel festett porcelán, jelzett, kis kopásnyomokkal, 15×23 cm 2731433
11437
429
15000
12 személyes süteményes készlet, matricás porcelán, kopott, jelzés nélkül. 2731427
11438
429
Német halas porcelán készlet, jelzett, hibátlan, d: 19-37 cm 2731429
11439
429
Belga fajansz váza, rokokó jelenetes, kopásnyomokkal, jelzés nélkül, m: 25 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft