Porcelán Tételek száma: 349
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2658930
11440
429
Belga porcelán étkészlet, levonóképes, jelzett, kopásnyomokkal 2658974
11441
429
Japán teás készlet, kézzel festett, jelzés nélkül, hiányos 2694390
11442
429
Julen Rörstand Sweden 1974. Kékfestett svéd fali tányér, eredeti dobozban, jelzett, hibátlan. 19,5x19,5 cm 2730345
11443
429
Villeroy&Boch: Hófehérke és a boszorkány. Mécsestartó, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m: 10 cm 2734039
11444
429
Régi kratér váza, kézzel festett porcelán, jelzés nélkül, kopott, lepattanásokkal, m: 32 cm 2730354
11445
429
KPM Berlin dísztányér, kopásokkal, jelzett, d: 19,5 cm 2730207
11446
429
5 db vegyes porcelán figura, néhányon sérülés, m: 3,5-8,5 cm 2703141
11447
429
Német puttós lámpatest, porcelán, jelzett, apró lepattanásokkal, teteje lecsiszolt, m: 27 cm 2569052
11448
429
Longwy francia jelzett, hal formájú osztrigatál, 5db, fajansz, mázrepedésekkel, 31x27cm 2709308
11449
429
Francia porcelán lámpa, felújításra szorul, kopott, m: 17,5 cm 2731409
11450
429
Lindner Echt Kobalt kerek tálca, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, hajszálrepedéssel, d: 34 cm 2724339
11451
429
1914-1915 Ferenc Józsefet és Vilmos császárt ábrázoló porcelán bögre, jelzés nélkül, matricás, kopott, m: 9,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft