Porcelán Tételek száma: 349
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2733867
11416
429
Crown Staffordshire jelzett angol porcelán mokkás csésze párban. Matricás, jelzett, minimális kopással 2554880
11417
429
Thaiföldi porcelán figura, jelzett etikettel, kopott, m:25cm 2612620
11418
429
Unterweissbach porcelán nő, kézzel festett, jelzett, sérült, m:24 cm (terv: Kurt Steiner) 990505
11419
429
Ernst Bohne sons, Rudolstadt, Germany, Halászfiú porcelán, jelzett, apró lepattanással a kalapon, cca 1854-1920, m:17cm 2644202
11420
429
Angol retró madaras porcelán váza pár, matricás, részben jelzett, kopásnyomokkal, m: 23 cm 2715220
11421
429
Holland porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 10 cm 2725857
11422
429
Japán mintás porcelán tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 45x30 cm 2725855
11423
429
Japán mintás porcelán teás készlet. Hat személyes. Kézzel festett, jelzett, egy tányér ragasztott. 45x30 cm 2523950
11424
429
11000
Antik Minton teáscsésze aljjal, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, mázrepedésekkel, csorbákkal, jelzett, XIX. század, csésze m: 6,5 cm, csésze alj d: 15 cm. 2685920
11425
429
Régi népi komacsésze, jelzés nélkül, hajszálrepedéssel, kézzel festett porcelán, m: 6,5 cm 2718309
11426
429
Matricás, porcelán, tál, jelzés nélkül, kopott, d: 36 cm 2731877
11427
429
6500
KPM Berlin retró porcelán füles váza. Hibátlan. Jelzett, m: 29,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft