Porcelán Tételek száma: 349
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2747726
11476
429
Meissen hagymamintás tányér, jelzett, kopásokkal, d: 24 cm 2746491
11477
429
5 db japán falitányér, porcelán, kopott, jelzett, d: 13-20 cm 2726466
11478
429
2db antik teáscsésze, jelzés nélkül, szép állapotban, egyik brokát arannyal díszítve, feltehetően német. 2752143
11479
429
Cseh Altwien porcelán tálka, jelzett, kopott, d: 16 cm 2751068
11480
429
Német porcelán váza, jelzett, hibátlan, m: 12 cm 2751064
11481
429
4800
Wedgewood porcelán váza, jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm 2751028
11482
429
4800
Kínai Qing tubákos üveg, korának megfelelő állapotban, jelzés nélkül, m: 14 cm 2750988
11483
429
Angol 5 személyes, 16 darabos reggelizőkészlet, mázalatti matricás fajansz, jelzett. Hibátlan. 2750638
11484
429
4800
Szovjet halas kiöntő, porcelán, jelzett, kopott, m: 23,5 cm 2750646
11485
429
Alba Julia kutya, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m: 11 cm 2750647
11486
429
Alba Julia kutya, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m: 11 cm 2750659
11487
429
38000
Royal Manifattura Porcelanne, kínaizáló fedeles dísz váza, jelzett, hibátlan, m: 35 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft