Porcelán Tételek száma: 349
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2747585
11356
429
Wallendorf porcelán bonbonier, plasztikus, virágmintás díszítéssel. Matricás, jelzett, minimális kopással, d: 9 cm 2749782
11357
429
Royal Dux ló, fehér mázas porcelán, terv.: Jaroslav Jezek. Jelzett, alján kis csorbával, 19x14,5 cm 2749931
11358
429
2 db Bavaria porcelán teáscsésze és alj. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, d: 9,5 cm és 14 cm 2749942
11359
429
Apulum virágmintás porcelán fonott tálka, 2 db. Matricás, jelzett, minimális kopással, d: 15 cm és 11 cm 2749944
11360
429
Gramofon, porcelán figura, matricás, jelzés nélkül, kis kopással, 6,5x4,5x7,5 cm 2749948
11361
429
Kék-fehér virágmintás porcelán dísztárgy. Kézzel festett, jelzés nélkül, minimális kopással, m: 16,5 cm 2749975
11362
429
Parasztfiú, porcelán figura, alján olvashatatlan jelzéssel, kis kopással, m: 16 cm 2750199
11363
429
XII. Ejtőernyős Világbajnokság Szolnok 1974., kis emlékváza, Bodrogkeresztúri kerámia, etikettel jelzett, kis lepattanással, m: 10 cm + Hollóházi ejtőernyős dísztányér, matricás, jelzett, kis csorbával és kopásnyomokkal, 19,5x17 cm 2750441
11364
429
Max Roesler fehér mázas porcelán fonott tál, XX. sz. eleje, jelzett, hajszálrepedésekkel, foltokkal, d: 21,5 cm 2751044
11365
429
3400
2 db cseh porcelán kúrapohár (Karlovy Vary / Karlsbad). Kézzel festett / matricás, jelzett, minimális kopással, m: 15 cm és 11 cm 2751049
11366
429
Kőbányai Porcelángyár népviseletes lányka. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással, m: 10 cm 2753176
11367
429
Capodimonte porcelán fiú és lány büszt, 2 db. Biszkvit, ill. kobaltkék-arany mázzal. Jelzett, minimális kopással, m: 15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft