Porcelán Tételek száma: 349
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2753273
11500
429
Elefánt figura, porcelán, jelzés nélkül, kopott, m: 9 cm 2753281
11501
429
Madár figura, porcelán, jelzés nélkül, kopásokkal. M: 14 cm 2753103
11502
429
Retró bőr aktatáska, kopásokkal, 30x44 cm 2753285
11503
429
Hölgy macskával figura, porcelán, jelzés nélkül, kopott. M: 20 cm 2753296
11504
429
Antik Tudós figura, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásokkal. M: 11,5 cm 2753299
11505
429
Kínai hölgy figura, porcelán, kopásokkal, jelzés nélkül, m: 21,5 cm 2753304
11506
429
Hattyú figura, porcelán, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 10,5 cm 2753315
11507
429
PM jelzett német bonbonier, matricás porcelán, kopásokkal, d: 6 cm 2753318
11508
429
PM jelzett német bonbonier, matricás porcelán, kopásokkal, d: 6 cm 2753320
11509
429
PM jelzett német bonbonier, matricás porcelán, kopásokkal, d: 7 cm 2753328
11510
429
Rózsás kacsa figura, porcelán, jelzés nélkül, kopásokkal m: 6 cm 2753335
11511
429
Elefánt figura, porcelán, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 6 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft