Porcelán Tételek száma: 349
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2757120
11319
429
Hollóházi virágmintás porcelán váza. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm 2646533
11320
429
100
Hollóházi porcelán hattyú, jelzett, nyaka ragasztott, m: 8 cm 2756661
11321
429
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített dísztányér, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 25 cm 2753269
11322
429
Aquincum cipőfűző fiú. Kézzel festett porcelán. Kopott. Jelzett. m: 11 cm 2746479
11323
429
Aquincum 2db mokkás csésze, kézzel festett porcelán, kopott, jelzett. 2564531
11324
429
Aquincum porcelán váza. Sopron Matricás, jelzett, kopásokkal. m:9 cm 2235028
11325
429
Aquincumi porcelán kisfiú, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 10,5 cm 2748894
11326
429
Aquincum porcelán páva. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 13 cm 2755622
11327
429
4db retró Aquincum kis tálka, jelzett, kopásokkal. 2757208
11328
429
Aquincumi porcelán csibék. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9 cm 2753322
11329
429
Drasche / Kispest váza, jelzett, kopásokkal, m: 8cm 2753278
11330
429
Drasche / Kispest porcelán könyvet olvasó fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft