Porcelán Tételek száma: 349
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2751587
11258
429
28000
Herendi virágmintás süteményes tányér, 6db, kézzel festett porcelán, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 16,7 cm 2752968
11259
429
Herendi terti virág mintás tálca. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 37 cm 2752973
11260
429
Herend litofán tányér, jelzett, kis tűzrepedésekkel, d: 19 cm 2747899
11261
429
Herendi tojás, bonbonier, jelzett, kopásnyomokkal, 12x7 cm 2747898
11262
429
Herendi rózsás bonbonier, rózsákon minimális lepattanás, jelzett, m: 13 cm 2747724
11263
429
Herendi csipkebogyó mintás váza . Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. M:20 cm 2747514
11264
429
Herendi Léda és a hattyú. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 10 cm 2747467
11265
429
Herendi Viktória mintás váza, jelzet, ragasztott, m: 23,5 cm 2747471
11266
429
Herendi jégmadár, jelzett, sérült, m: 12,5 cm 2747472
11267
429
Herendi sárgarigó pár, jelzett, sérült, m: 10 cm 2747410
11268
429
Herendi litofán tányér, csikós a gémeskútnál, puli kutyájával, kopásokkal, minimális hajszálrepedéssel, jelzés nélkül. D: 15,5 cm 2747213
11269
429
Herendi szerű Viktória festéssel, bonbonier, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, 16x11cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft