Porcelán Tételek száma: 349
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2753502
11246
429
Herendi Viktória mintás tálka, kopásokkal, jelzett, d: 10cm 2753500
11247
429
Herendi Viktória mintás hamutál, kopásokkal, jelzett, 9x6cm 2753495
11248
429
Herendi "Emlék a herendi porcelángyárból, mely 1839-ben alapíttatott" mázas porcelán plakett d: 8 cm 2753470
11249
429
4800
Herendi Viktória mintás süteményes tányér, erősen kopott, jelzett, d: 19 cm 2753464
11250
429
Herendi Viktória mintás kagylós tálka, jelzett, kopott, d: 11 cm 2755900
11251
429
28000
Herendi fácán, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, h: 22cm 2755918
11252
429
Herendi 1947 Viktória mintás lámpa, ernyő nélkül, nincs kipróbálva, jelzett, kopásokkal, restaurált, m: 56 cm 2749716
11253
429
Herendi Viktória mintás, bonbonier, jelzett, sérülésekkel, d: 7,5 cm 2749714
11254
429
Herendi Viktória mintás, bonbonier, jelzett, kopásnyomokkal, d: 7,5 cm 2749712
11255
429
Herendi Viktória mintás, pohártartó, jelzett, hibátlan, d: 8 cm 2749711
11256
429
Herendi bujonos csésze, kopásokkal, jelzett, m: 10 cm 2749709
11257
429
Herendi jelzéssel: Virágtartó, kopott, m: 12 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft