Porcelán Tételek száma: 349
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2757127
11222
429
Zsolnay népi mintás porcelán butykos, kulacs. Matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 13,5 cm 2757041
11223
429
Zsolnay(?) porcelán váza arany mázzal. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 15,5 cm 2750573
11224
429
Zsolnay virág- és pillangómintás kis váza, 2 db. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 14 cm és 8 cm 2749938
11225
429
Zsolnay porcelán szószos tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopással, 21x13x7,5 cm 2747462
11226
429
Zsolnay rózsamintás mustáros kínáló, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 11,5 cm 2747458
11227
429
Zsolnay búgócsigás kislány, terv.: Sinkó András. Kézzel festett, jelzett (halvány), hibátlan (alján kis elszíneződés), 16x8x12 cm 2747460
11228
429
Zsolnay bordó eozinmázas tégely. Jelzett, kis kopásnyomokkal, a fedélen mázrepedésekkel, belső felén apró csorbával, d: 6,5 cm 2644778
11229
429
Zsolnay virág mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, m: 13 cm 2677177
11230
429
Zsolnay vegyes tétel, 6db csészealj, 1 db nagy tányér, 2db süteményes tányér, 1db cukortartó fedele ragasztott, 1db teáskanna, kopásokkal, apró lepattanással. 2756603
11231
429
Zsolnay eozinmázas kút, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 14 cm 2709206
11232
429
90000
Herendi 26 részes étkészlet, zöld virágmintás, jelzett, 2db süteményes, 1 db lapos, és főzelékes restaurált. 2753475
11233
429
Antik Óherendi virágmintás tányér, jelzett, 1908, kopásokkal, d: 25,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft