Zsolnay bordó eozinmázas tégely. Jelzett, kis kopásnyomokkal, a fedéle... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/429/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Zsolnay-bordo-eozinmazas-tegely-Jelzett-kis-kopasnyomokkal-a-fedelen-mazrepedesekkel-bels~II2747460
2747460
11228
429
Leírás: Zsolnay bordó eozinmázas tégely. Jelzett, kis kopásnyomokkal, a fedélen mázrepedésekkel, belső felén apró csorbával, d: 6,5 cm
: karap_norbert