Porcelán Tételek száma: 349
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2750554
11198
429
38000
6db Zsolnay Pompadour mintás leveses csésze, 6 db aljjal. Jelzett, kopott. d: 10-15 cm 2750551
11199
429
80000
12 személyes 14 darabos Zsolnay Pompadour vacsorázó készlet, jelzett, kopott, 2750541
11200
429
40000
18 darabos Zsolnay Pompadour mintás tányérszett, előételes, lapos, leveses, jelzett, kopott. 2750545
11201
429
28000
6 db Zsolnay Pompadour mintás lapos tányér, jelzett, kopott, d: 23,5 cm 2750489
11202
429
50000
6 db Zsolnay Pompadour mintás leveses csésze, 6 db előételes tányérral. Jelzett, kopásnyomokkal, egyik tányéron lepattanás. d: 12,5-19 cm 2746483
11203
429
Zsolnay eozin mázas váza, lepattanásokkal, jelzett, m: 16 cm 2746494
11204
429
3 db Zsolnay tálaló, matricás porcelán, jelzett, kopott, d: 30-38cm 2746496
11205
429
3 db Zsolnay tálaló, matricás porcelán, jelzett, kopott, d: 24-33cm 2746500
11206
429
3 db Zsolnay teás kínáló, matricás porcelán, jelzett, kopott, m: 13-17 cm 2747901
11207
429
Zsolnay Art Deco festéssel, bonbonier, kopásokkal, jelzett, d: 9 cm 2747469
11208
429
Zsolnay labrador mázas váza, jelzett, 1920 körül, ragasztott, m: 12 cm 2747470
11209
429
Zsolnay labrador mázas váza, jelzett, 1920 körül, sérült, m: 26,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft