Zsolnay búzavirág mintás porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, mini... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/429/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Zsolnay-buzavirag-mintas-porcelan-talka-Kezzel-festett-jelzett-minimalis-kopassal-11x7-c~II2757235
2757235
11219
429
Leírás: Zsolnay búzavirág mintás porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, 11x7 cm
: karap_norbert