3 db Herendi porcelán: petrezselyemmintás lábas bonbonier (1943) + kis... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/429/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/3-db-Herendi-porcelan-petrezselyemmintas-labas-bonbonier-1943-plus-kis-vaza-plus-zold-Apponyi-mint~II2748788
2748788
11283
429
Leírás: 3 db Herendi porcelán: petrezselyemmintás lábas bonbonier (1943) + kis váza + zöld Apponyi mintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan / minimális kopással. d: 6 - 11,5 cm, m: 6 - 10,5 cm
: karap_norbert