Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 347
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2677137
10579
425
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Csáki Maronyák J. jelzéssel: Táj. Vegyes technika, karton. Üvegezett fa keretben. 70x56 cm 2504731
10580
425
Szilvássy jelzéssel: 2 db Hölgy portré. Tus, papír kartonra kasírozva. Sérülésekkel. 20x28, 28x20 cm 2642830
10581
425
SZ.E jelzéssel: Férfi portré. Tus, papír, jelzett (Sz.E), kopott, sérült, üvegezett keretben, 27×17 cm 2693206
10582
425
9500
Deák jelzéssel: Téli havas táj. Olaj, vászon, falemezen. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült fakeretben. 48x69 cm 2642826
10583
425
SZ.E jelzéssel: Férfi portré. Tus, papír, jelzett (Sz.E), kopott, sérült, üvegezett keretben, 27×17 cm 2642825
10584
425
SZ.E jelzéssel: Férfi portré. Tus, papír, jelzett (Sz.E), kopott, sérült, üvegezett keretben, 27×17 cm 2554270
10585
425
Kornhoffer Pécs 1914 jelzéssel: Női képmás. Olaj, karton, sérült fakeretben, 28x20cm. 2498880
10586
425
Márkus L. jelzéssel: Tájkép. Olaj, farost. 59x39 cm 2557823
10587
425
T. Mele jelzéssel: Scugnizzo. Cinkográfia. Jelzett. Mappában 24x18 cm 2503143
10588
425
Szabadi jelzéssel: Virágos csendélet. Olaj, vászon. keret nélkül. 50x40cm 2504722
10589
425
Szilvássy 1970 jelzéssel: Hölgy portréja. Szén, fedőfehér, papír kartonra kasírozva. Sérülésekkel. 59x41cm 2554625
10590
425
Tompos jelzéssel: Erdélyi utca. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben. 70x50cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft