Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 347
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2705345
10627
425
15000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rudnay Gy. jelzéssel: Mária Terézia tér (Horváth Mihály tér), Budapest. Akvarell, papír. Üvegezett, régi, kopott fakeretben. 54x66 cm 2446939
10628
425
Török M. jelzéssel: Móricz Zsigmond. Linómetszet. jelzett. szélén gyűrődésekkel. 10x15 cm 2706533
10629
425
Holló jelzéssel: Lovak. Lavírozott tus, papír. 38x28 cm 2706536
10630
425
2200
Holló jelzéssel: Ló. Lavírozott tus, papír. Bal alsó sarkában foltos. Kissé sérült. 38,5x28 cm 2707616
10631
425
15000
Kádár Béla jelzéssel: Jelenet. Tus, papír. 31,5x23 cm Hátoldalán: Hölgy kutyával. Tus, papír. 25,5x22 cm. Üvegezett fakeretben. 2707620
10632
425
15000
MT jelzéssel: Táj. Olaj, karton, kissé sérült. 38,5x47,5 cm. Üvegezett fakeretben 2675477
10633
425
Déry jelzéssel: Város toronnyal. Rézkarc, papír, üvegezett fakeretben. 29x22,5 cm 2713529
10634
425
Németh jelzéssel: Téli táj. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 36x48 cm 2710479
10635
425
Vasarely Victor (1908-1997): Kompozíció. Ofszet, papír, jelzéssel, üvegezett fakeretben, 39×38,5 cm 2710489
10636
425
Vasarely Victor (1908-1997): Zebrák. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, üvegezett fakeretben, 45×42 cm 2711272
10637
425
15000
Tóth jelzéssel: Téli erdő, 1955. Olaj, farost. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 42x59,5 cm 2712920
10638
425
Károly jelzéssel: Kutya, 1928. Olaj, karton, széleinél kissé sérült, 34×24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: