Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 347
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2656707
10567
425
4800
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Hatlaczky J jelzéssel: Virágok közt. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 36x47,5 cm 2692012
10568
425
MT jelzéssel: Absztrakt kompozíció. Vegyes technika, papír, fakeretben. 32,5x27 cm 2692017
10569
425
30000
R Fischer jelzéssel: Hullámok. Olaj, vászon, fakeretben. 40x80 cm 2691870
10570
425
Bakó Karcsinszkij '93 jelzéssel, feltehetően orosz festő munkája: Absztrakt villanások. Akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 28x40 cm / Signed Bakó Karcsinszkij '93, probably work of a russian painter: Abstract lightnings. Watercolour on paper, framed, 28x40 cm 2648513
10571
425
11000
Kiss E. L. jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 70x50 cm 2678035
10572
425
CMK jelzéssel: Melki apátság. Rézkarc, papír, jelzett, sorszámozott. 25x34 cm Feltekerve 2694592
10573
425
Horváth M jelzéssel: Aratók. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 34,5x45 cm 2694583
10574
425
Németh jelzéssel: Tanya. Olaj, farost, fakeretben, 34x38 cm 2713816
10575
425
Villányi J. jelzéssel: Alpesi tájkép. Olaj, vászon. Sérült! 24x33cm 2713814
10576
425
Hajdú jelzéssel: Szélmalom. Olaj, vászon. Sérült! 35x23,5cm 2713810
10577
425
Hajdú jelzéssel: Katedrális. Olaj, vászon. Sérült! 35x23,5cm 2414964
10578
425
500
F.R. jelzéssel: Amfiteátrum látképe. Rézkarc, papír. Jelzett a karcon. 14,5x20,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: