Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 347
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2709107
10543
425
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
cca 1910-40 Korabeli bútorok tervei 7 db lapon. Vegyes technika, pauszpapír vagy papír, jelzés nélkül, részben kissé sérült, 21x34 cm körüli méretekben 2693031
10544
425
26000
Nádler (?) jelzéssel: Cica. Pasztell, papír. Dekoratív üvegezett fakeretben, 25,5×20 cm 2706373
10545
425
Nagy-Somorjai jelzéssel: Gömbforma. Computer grafika, papír, számozott: 1/1. Paszpartuban. 20x28 cm 2706374
10546
425
Nagy-Somorjai jelzéssel: Kompozíció. Computer grafika, papír, számozott: 1/1. Paszpartuban. 20x28 cm 2270164
10547
425
Dümmerth L (?) 1949 jelzéssel: Olvasó férfi. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Díszes fa keretben, 50x40 cm 2703006
10548
425
Prepeliczay jelzéssel, XIX. sz. második fele: Imádkozó női szent. Ceruza, papír. Üvegezett fakeretben. 13x8 cm 2609104
10549
425
11000
Pólya Tibor jelzéssel: Férfi portré Vegyes technika, papír Üvegezett keretben 10x11 cm 2703877
10550
425
Kondor Béla (1931-1972): Beteglátogatóban. Fametszet, papír, paszpartuban 13×7 cm 2703873
10551
425
Kondor Béla (1931-1972): Beteglátogatóban. Fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban 13×7 cm 2703861
10552
425
Kós Károly (1883-1977): Vándor. Linómetszet, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 11×11 cm 2703858
10553
425
Kós Károly (1883-1977): Udvarlás. Linómetszet, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 11×11 cm 2703864
10554
425
Tichy Gyula (1879-1920): Akt, nyomat utólagos jelzéssel, paszpartuban, 8×9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: