Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 347

Tichy Gyula (1879-1920): Akt, nyomat utólagos jelzéssel, paszpartuban, 12×8 cm
10555.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Kós Károly (1883-1977): Kolozsvár. Linómetszet, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 11×11 cm
10556.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
A. Tóth S. jelzéssel. Kerékpáros. Szén, papír. Üvegezett keretben, 40x30 cm
10557.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Crox jelzéssel: Changing of the Guard (őrségváltás), karikatúra. Vegyes technika, farost, fa keretben, 22x60 cm
10558.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Nagy László (1925-1978): Szécsi Margit. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 18×12 cm
10559.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
AS jelzéssel. Holland szélmalmok. Színezett rézkarc, papír, 13,5x19,5 cm
10560.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Hanisch Gy. jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, 80x58,5 cm
10561.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Steinbach jelzéssel, 2 db mű: Csendélet. Olaj, farost, kopott fakeretben, 29×23 cm
10562.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
Bér jelzéssel: Holdfényes táj. Olaj, karton. Fakeretben. 20,5x25,5 cm
10563.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Brossek jelzéssel (Brossek Ottó?), XX. sz. első fele: Ökrösszekér. Akvarell, papír Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 40×26,5 cm
10564.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Hollósy (?) Béla jelzéssel. Tabán, 1931. Akvarell, papír. Üvegezett, kissé sérült dekoratív fakeretben. 20x14 cm
10565.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
BM jelzéssel: Horgász. Tus, papír. Üvegezett fakeretben. 20x29 cm.
10566.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft