Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 347
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2703867
10555
425
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Tichy Gyula (1879-1920): Akt, nyomat utólagos jelzéssel, paszpartuban, 12×8 cm 2703856
10556
425
Kós Károly (1883-1977): Kolozsvár. Linómetszet, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 11×11 cm 2707886
10557
425
A. Tóth S. jelzéssel. Kerékpáros. Szén, papír. Üvegezett keretben, 40x30 cm 2707535
10558
425
Crox jelzéssel: Changing of the Guard (őrségváltás), karikatúra. Vegyes technika, farost, fa keretben, 22x60 cm 2703880
10559
425
Nagy László (1925-1978): Szécsi Margit. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 18×12 cm 2704831
10560
425
AS jelzéssel. Holland szélmalmok. Színezett rézkarc, papír, 13,5x19,5 cm 2692986
10561
425
Hanisch Gy. jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, 80x58,5 cm 2655518
10562
425
6500
Steinbach jelzéssel, 2 db mű: Csendélet. Olaj, farost, kopott fakeretben, 29×23 cm 2658468
10563
425
Bér jelzéssel: Holdfényes táj. Olaj, karton. Fakeretben. 20,5x25,5 cm 2659722
10564
425
Brossek jelzéssel (Brossek Ottó?), XX. sz. első fele: Ökrösszekér. Akvarell, papír Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 40×26,5 cm 2656787
10565
425
6500
Hollósy (?) Béla jelzéssel. Tabán, 1931. Akvarell, papír. Üvegezett, kissé sérült dekoratív fakeretben. 20x14 cm 2656995
10566
425
BM jelzéssel: Horgász. Tus, papír. Üvegezett fakeretben. 20x29 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft