Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10520.
Kováts Ernő (?) jelzéssel: Darutollas nemes portréja, 1862. Ceruza, papír. Lap jobb felső sarkában kissé töredékes, feltehetően tanári aláírással (Rostagni Lajos?). Üvegezett, dekoratív, kopott fakeretben. 28,5X20 cm
10524.
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. első felében működött magyar festő: Tóparti séta.Olaj, vászon, kartonra kasírozva. Hátoldalán Krayer E. és Tsa művészellátó bélyegzőjével. 29x18 cm. Dekoratív fakeretben.
10526.
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően a XX. sz. közepén működött magyar festő: Hegyvidéki táj pásztorral és tehenekkel. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben, 50×60 cm
10527.
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. közepén működött alföldi festő: Tanya naplementében. Olaj, karton. Javított. Kissé sérült. Dekoratív fakeretben. 70×96 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.