Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 347
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2688483
10844
425
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: New York-palota. Ceruza, papír. Paszpartuban, üvegezett keretben, 78x80 cm 2543509
10845
425
Jelzés nélkül: Női akt. Szén, papír, paszpartuban. 41x29 cm 2629881
10846
425
Jelzés nélkül: Csendélet. Olaj, papír. Sérült, javított. 23×31,5 cm 2629894
10847
425
Jelzés nélkül: Virágok. Vegyes technika, papír, paszpartuban. 26,5×19,5 cm 2611494
10848
425
4800
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz első fele/közepe: Expresszív táj. Tus, karton. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 39,5x50 cm 2622958
10849
425
3800
Jelzés nélkül: Erdei munkások. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 37×51 cm 2622961
10850
425
Jelzés nélkül: Erdőrészlet. Akvarell, ceruza, papír. Üvegezett fakeretben. 37×51 cm 2709814
10851
425
Jelzés nélkül: Táj, tóval. Olaj, karton, dekoratív keretben. 13x10 cm 2709731
10852
425
Jelézés nélkül: Táj ,Olaj, vászon keretben 33x44 cm 2662120
10853
425
11000
Jelzés nélkül: Havazás. Olaj, vászon, 42x58cm 2662119
10854
425
11000
Jelzés nélkül: Velence. Olaj, vászon, 43x30cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft