Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 347
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2500438
10591
425
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Dobó Judit 75 jelzéssel: Kertben. Olaj, rétegelt fa lemez. Sérült, vetemedett. 76x63cm 2625911
10592
425
Tószegi Irma jelzéssel: Rőzsét szedő nő. Olaj, vászon, sérült keretben,63x31 cm 2504816
10593
425
Szilvássy jelzéssel: Decalcománia. Vegyes technika, papír kartonra kasírozva. Sérülésekkel. 70x50 cm 2642829
10594
425
SZ.E jelzéssel: Férfi portré. Tus, papír, jelzett (Sz.E), kopott, sérült, üvegezett keretben, 27×17 cm 2500740
10595
425
Jelzés nélkül: Hölgy a kertben. Akvarell, papír. 30x39cm 2643712
10596
425
Nemes jelzéssel (jobbra lent): Tanya. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. 29x31 cm 2594511
10597
425
3800
GA jelzéssel: Kertek alja. Pasztell, papír. Üvegezett fakeretben. 54x69 cm 2691034
10598
425
Rubleszky jelzéssel: Ülő nő. Ceruza, papír. kartonon. 18x18 cm 2580110
10599
425
Váradi jelzéssel: Vízpart, akvarell, papír, üvegezett keretben, 12×19 cm 2709270
10600
425
Mészáros jelzéssel: Ház a fák között. Olaj, farost, fa keretben, 24x16,5 cm 2492723
10601
425
G. Krenner 1964 jelzéssel: Fiatal hölgy arcképe. Olaj, farost. Fa keretben. 53x40 cm 2708884
10602
425
Krámer jelzéssel: Pipázó férfi. Olaj, karton, sérült. Keretben 36x26 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: