Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 347
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2506545
10615
425
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
KAE jelzéssel 8 db grafika Akvarell, papír. cca 1900 Nagybánya. 19x14 cm 2702508
10616
425
Rácz G jelzéssel: Templom. Olaj, farost, fakeretben, 50×40 cm 2702976
10617
425
Prof. Kováts jelzéssel: Budapest, Lánchíd, 1960. Tus, papír. Üvegezett, kopott fakeretben. 14X11 cm 2702980
10618
425
Bene Géza jelzéssel: Hölgy portré. Tus, papír. Üvegezett fakeretben. 19,5x16 cm 2702991
10619
425
Buday Gyula jelzéssel: Lány korsóval. Akvarell, tus, papír. Foltos. Üvegezett, kopott fakeretben. 33x25 cm 2703008
10620
425
Bagi D. jelzéssel: Pásztor kutyákkal. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 21x34 cm 2703011
10621
425
Dehelán Júlia jelzéssel: Kompozíció, 1992. Monotípia, papír. Kopott fakeretben. 42x30 cm 2703047
10622
425
Erdélyi F. jelzéssel: Halászok. Olaj, vászon, kartonon, sérült. Fakeretben. 34x50 cm 2703060
10623
425
R.R. v. R.A. jelzéssel: Kártyázók, 1956. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 22x21 cm 2704179
10624
425
Bíró Gy. jelzéssel: Csavargó, 1972. Olaj, farost, fakeretben, 80×60 cm 2704301
10625
425
Pleidell jelzéssel: Vitorlázók. Olaj, farost. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 40×54 cm 2705241
10626
425
Varga jelzéssel: Régi falusi házak, 1964 körül. Tempera, papír. 28,5x41 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: