Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 347
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2500550
10712
425
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Szerelem. Elektrografika, papír. 40x30cm. Jelzett. 1985, üvegezett sérült keretben. 2645656
10713
425
Olvashatatlan jelzéssel: Münster in Westfalen, Városháza, Városi borház. / Alte Giebelhäuser, Rathaus, Stadtweinhaus. (Németország). Rézkarc, papír. Foltokkal. 20x14 cm 2643863
10714
425
Olvashatatlan jelzéssel: Ülő női akt. Vegyes technika, papír, kartonra kasírozva. 30x21 cm 2685227
10715
425
9500
Olvashatatlan jelzéssel: Kortárs, vedd észre!. Olaj, farost. Jelzett, sarkán sérült. 40x60 cm 2624187
10716
425
Olvashatatlan (Gerencsér, Gerendás?) jelzéssel: Hegyvidéki út. Akvarell, ceruza, papír, üvegezett fakeretben, 30,5×42,5 cm 2543556
10717
425
9500
Olvashatatlan jelzéssel: Libapásztorlány. Olaj, vászon, sérült. Dekoratív, sérült fa keretben. 50x70 cm 2641137
10718
425
Olvashatatlan jelzéssel: Vaddisznók az erdőben. Filctoll, papír, minimális sérülésekkel, 43x61 cm 2641138
10719
425
Olvashatatlan jelzéssel: Kastély vadászokkal. Filctoll, papír, minimális sérülésekkel, 43x61 cm 2638681
10720
425
Olvashatatlan jelzéssel: Vivát. Filctoll, papír, 43x61 cm 2638685
10721
425
Olvashatatlan jelzéssel: Íjjászok. Filctoll, papír, 43x61 cm 2636060
10722
425
Azonosítatlan jelzéssel. : 1956 Aki vért ad életet ment színpadkép terve. Akvarell, papír, 50x26 cm 2636059
10723
425
Azonosítatlan jelzéssel. : 1956 MSZT 10 éves jubileuma színpadkép terve. Akvarell, papír, 44x32 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft