Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 347
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2713128
10639
425
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Horváth jelzéssel: Rózsacsokor. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 36x23 cm 2712970
10640
425
Kászonyi jelzéssel: Tanya. Olaj, vászon, kartonon, 24×34 cm 2675577
10641
425
Pólya T. jelzéssel: Leleplezés. Tus, papír. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben, 30×41,5 cm 2691240
10642
425
3800
Pólya T. jelzéssel: Edit. Tus, ceruza, akvarell, papír. Kissé sérült. Üvegezett fakeretben, 30×42,5 cm 2712263
10643
425
Csosztka István 3 db rézkarc. Jelzettek a dúcon. 14x10 cm 2693004
10644
425
Marocsay (?) Jenő jelzéssel: Lány virágokkal. Olaj, karton. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben, 35×24 cm 2692946
10645
425
Szily Miklós (?) jelzéssel: Ház. Pasztell, papír. Jelzett keretben. 24x22 cm. Dekoratív üvegezett fakeretben. 2692938
10646
425
Gerhardt Z. jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült fakeretben. 60x80 cm 2689472
10647
425
11000
Vaály György? jelzéssel: Csendélet. pasztell, papír, jelzett, 28x23cm, üvegezett keretben. 2689471
10648
425
14000
VaályGyörgy? jelzéssel: Enterör. pasztell, papír, jelzett, 28x23cm, üvegezett keretben. 2618752
10649
425
Zichy Mihály (1827-1906): Erotikus jelenet. nyomat, paszpartuban, 14×18 cm 2570431
10650
425
Szántó Piroska (1913-1998): Úr és rabszolga. Szitanyomat, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 23×13,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft