Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 347
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2450960
10651
425
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Csikós jelzéssel: Holdfényes táj. Rézkarc, papír, 17,5×23,5 cm 2693090
10652
425
Baros L jelzéssel : Józsa János. Rézkarc, papír, jelzett. 30x19 cm 2677768
10653
425
CR jelzéssel: Virágok, 1979. Olaj, fa. 45x21,5 cm 2657136
10654
425
22000
Dobi 2008 jelzéssel: Cicák. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 80x60 cm 2653140
10655
425
Kmetty jelzéssel: Sétálók. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 70x60 cm 2609572
10656
425
Ian Woodrow: A gomba család. Ceruza, papír, jelzett, alja kissé gyűrött 30x40 cm 2653399
10657
425
Nagy jelzéssel: Hegyvidéki táj (Erdély?). Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 18x25 cm 2709212
10658
425
Végh jelzéssel: Varsói látkép. Olaj, karton, kopott keretben, 18x27 cm 2709215
10659
425
Steitz jelzéssel: Alpoki látkép. Akvarell, papír, kopott keretben, 29x39 cm 2709533
10660
425
Lengyel jelzéssel: Téli táj. Akvarell, papír, 60x85 cm 2709534
10661
425
Lengyel jelzéssel: Csendélet. Akvarell, papír, 72x57 cm 2692817
10662
425
Lakiházy jelzéssel: Kislány arcképe, 1948. Olaj, vászon, falemezen. 38X27,5 cm Dekoratív, kissé sérült fakeretben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: