Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 347
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2442646
10700
425
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan (Varga...?) jelzéssel: Anya gyermekével. Olaj, vászon, felső részén kisebb benyomódással, 70×50 cm 2626014
10701
425
Imre István (1918-1983): Furulyázó. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett sérült keretben, 40x30cm 2629067
10702
425
Pataky Béla (1932- ): Olajbányász. Vegyes technika, papír, üvegezett kopott keretben. 38x25cm 2641129
10703
425
Olvashatatlan jelzéssel: Vadász és szerzetes. Filctoll, papír, minimális sérülésekkel, 43x61 cm 2641125
10704
425
Olvashatatlan jelzéssel: Kardozó szerzetes. Filctoll, papír, minimális sérülésekkel, 43x61 cm 2641122
10705
425
Olvashatatlan jelzéssel: Íjjászok. Filctoll, papír, minimális sérülésekkel, 43x61 cm 2641119
10706
425
Olvashatatlan jelzéssel: Mulatság. Filctoll, papír, minimális sérülésekkel, 43x61 cm 2641116
10707
425
Olvashatatlan jelzéssel: Íjász szerzetessel. Filctoll, papír, minimális sérülésekkel, 43x61 cm 2641113
10708
425
Olvashatatlan jelzéssel: Ülő íjjászok. Filctoll, papír, minimális sérülésekkel, 43x61 cm 2641109
10709
425
Olvashatatlan jelzéssel: Robin Hood. Filctoll, papír, minimális sérülésekkel, 43x61 cm 2641106
10710
425
Olvashatatlan jelzéssel: Katonák. Filctoll, papír, minimális sérülésekkel, 43x61 cm 2641100
10711
425
Olvashatatlan jelzéssel: Íjjászok. Filctoll, papír, 43x61 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft