Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 347
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2712927
10748
425
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Fakeretben, 40×30,5 cm 2675450
10749
425
Olvashatatlan jelzéssel: Fények. Olaj, vászon, farostra kasírozva. Dekoratív fakeretben. 27,5x32 cm 2675502
10750
425
Olvashatatlan jelzéssel: Ülő alak. Linómetszet, papír. Üvegezett fakeretben. 29,5x19,5cm 2616595
10751
425
Olvashatatlan jelzés: Menyecske népviseletben. Olaj, vászon, fa, 57x37 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 2712025
10752
425
Olvashatatlan jelzéssel:Erotikus grafika. Ceruza, papír. , jelzett, Üvegezett keretben (üveg repedt) 24x24 cm 2712026
10753
425
Olvashatatlan jelzéssel:Erotikus grafika. Ceruza, papír. , jelzett, Üvegezett keretben 24x24 cm 2712028
10754
425
Olvashatatlan jelzéssel:Erotikus grafika. Ceruza, papír. , jelzett, Üvegezett keretben 24x24 cm 2712010
10755
425
Olvashatatlan jelzéssel: Art deco női akt. Rézkarc, papír, jelzett, sorszámozott 47/50. Üvegezett keretben 22x30 cm 2553292
10756
425
600
Olvashatatlan jelzéssel: Jégtáncos (olvashatatlan címmel). Akvatinta, papír, jelzett, számozott: II/III, 15,5×9 cm 2553610
10757
425
900
Olvashatatlan jelzéssel, XX: sz. második felében működött magyar képzőművész alkotása: Portré. Tus, papír. Jelzés nélkül. 29x20,5 cm 2653414
10758
425
Olvashatatlan jelzéssel (Miszlai v. Miklai?), békéscsabai festő: Körgát mellett. Tempera,papír. 26X35 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 2611478
10759
425
Olvashatatlan jelzéssel: Tabán. Rézkarc, papír. Foltos. Üvegezett fa keretben, 24×19,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: